Tadilat Dekorasyon

Tadilat izmir

tadilat izmirHizmet verdiğimiz her alanda olduğu gibi iyi işçilik, kaliteli malzeme anlayışı ile tadilat izmir uygulamalarında da tercih ediliyor olmaktan gurur duyuyoruz.

İnşaat sektöründeki yarım asırlık tecrübemiz ile mimar gözetiminde tadilat işlerinizde en doğru çözümü sunarak yaşam alanlarınızı daha kullanışlı ve güzel hale getiriyoruz. En değerli alan yaşam alanınızdır. İşin ustasıyla çalışın!

Tadilat izmir Hizmetlerimiz

Anahtar Teslim Tadilat
anahtar teslim tadilat izmirAnahtar Teslim Tadilat hizmetimiz ile mimar gözetimi altında hayalinizdeki yaşam alanlarını oluşturuyoruz.

Uygulama öncesi isteğiniz doğrultusunda yapılan projelendirme ile daire, yazlık, villa, ofis gibi alanların günlük kullanım için daha pratik ve kullanışlı hem  de görsel açıdan tam olarak istediğiniz alanları oluşturmak için çalışıyoruz.

Anahtar teslim tadilat için bize ulaşın,evinize gelip ücretsiz keşif yapıp , size ekonomik bir çözüm sunalım.


Banyo – Mutfak Tadilatı ve Dekorasyon

tadilat izmir

Banyo ve mutfak alanının büyüklüğüne göre en kullanışlı olacak şekilde ve görsellik açısından isteğiniz doğrultusunda, uzman kadromuz ve onlarca yıllık deneyimimiz ile hizmetinizdeyiz.

Hemen bize ulaşın, ücretsiz keşif yapıp mutfak ve banyonuz için size uygun bir teklif sunalım.

 

Alçıpan Asma Tavan

tadilat izmir

Mevcut tavanın bölümünün altına istenilen dekoratif görüntü verilerek asma tavan malzemeleri kullanımıyla yeni bir tavan yapma işlemine asma tavan denir. Asma tavan kimi zaman dekoratif görüntü amacıyla, kimi zaman ise tavandan geçen kablo, boru ve tesisat elemanlarını gizleyerek görsel kirliliği yok etmek amacı ile yapılır.

Tercihiniz doğrultusunda uygulanan alçıpan asma tavan uygulamasıyla yaşam alnınızı daha da güzelleştirebilirsiniz.

 

Laminat Parke

tadilat izmir

Doğal olması sebebiyle kanserojen madde içermeyen laminat parkeler ayrıca düşük maliyetli olması sebebiyle günümüzde yoğun talep görmektedir.

Konutunuzun şıklığını doğal yer döşemeleri ile tamamlayın. Değişik renk ve desende üretilmiş laminat parke uygulaması ile dokunma isteği uyandıran zeminler elde edin.

 

Alçı – Kartonpiyer

tadilat izmir

Alçı kartonpiyer uygulaması ile düşük maliyet ile dekoratif görüntü sağlayın. Hafif olması sebebiyle konutunuza ek yük oluşturmayan kartonpiyer uygulaması ayrıca ses ve ısı yalıtımı da sağlamaktadır. Yangına dayanıklıdır ve istenilen desende üretilebilir.

 

 

Tüm Tadilat izmir Hizmetlerimiz

Alüminyum Doğrama
Boya Badana
Çelik Kapı – Amerikan Kapı
Duşakabin
Doğalgaz Tesisatı
Duvar Kağıdı
Demir Doğrama
Fayans-Seramik
Pvc Pencere Kapı

Ücretsiz keşif için hemen bize ulaşın.

 

İtimat İzolasyon Armut.com üyesidir. Müşteri yorumlarımızı aşağıdaki profil sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

izmir anahtar teslim tadilat uygulamarı – izmir ev tadilatı – villa tadilatı ve izmir tadilat işleri – Armut.com