artur sitesi

Artur Sitesi ‘ne Teşekkür Ederiz

artur sitesi1995 yılından bu yana Artur Sitesi‘nde su izolasyonu, ısı yalıtımı, tadilat ve boya uygulamalarında hizmet vermekteyiz. İtimat İzolasyon imzasını taşıyan her işin kesin çözüme ulaşması bize olan güvenin ve referans sayımızın her geçen gün daha da artmasını sağlamıştır.

İsmini de güvenilirlikten alan İtimat İzolasyon, Artur Sitesi ‘nde su izolasyonu, ısı yalıtımı, tadilat ve boya uygulamalarında en güvenilir adresiniz olmaktan gurur duymaktadır.

Gömeç Artur Martı Koy ‘da 127 , Güvercin Koy ‘da 128 ve Gemi Yatağı ‘nda 44 referansımız bulunmaktadır.

Her sene olduğu gibi bu sene de inşaat sezonunda Artur Gömeç ‘te onlarca konut için hizmet vereceğiz. 2017 yılı rezervasyonlarımız başlamıştır.  Rezervasyon için tıklayınız.

Artur Tatil Sitesi referanslarımız görüntülemek için tıklayınız.

Artur Sitesi Su izolasyonu Uygulaması

Artur Tatil Sitesi konutları, çatı yapısı açık teras kategorisindedir. Açık teras olarak inşaa edilen konutlar kışın yağmur sularının direk olarak temasına ve etkisine maruz kalmaktadır. Kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik ile su izolasyonu yapılmamış konutların ciddi derece ömrü kısabilir. Bu sebeple su izolasyonu aksatılmamalı, en kaliteli malzemeler ile önlem alınması gerekmektedir.

Artur Sitesi Isı Yalıtımı Uygulaması

Açık teras olarak inşaa edilen Artur Tatil Sitesi konutları, yaz ayları güneş ışınlarının yoğun etkisine doğrudan maruz kalmaktadır. Isı yalıtımının amacı enerji tasarrufu sağlamak kadar sağlıklı yaşam alanları da oluşturmaktır. Isı yalıtımı doğru uygulama ile yapılmış konutlar kış mevsiminde sıcak, yaz mevsiminde ise serin kalacağı için hem enerji tasarrufu sağlamanızı hem de insan vücudu için en sağlıklı ortamda yaşamanızı sağlar.

Artur Sitesi Tadilat ve Boya Uygulamaları

İtimat İzolasyon olarak tüm tadilat ve boya uygulamalarında hizmet vermeye devam etmekteyiz. Su yalıtımı , ısı yalıtımı uygulamalarında olduğu gibi tadilat ve boya uygulamalarında da en kaliteli malzeme ve profesyonel işçilik ile kesin çözüm ve yüzde yüz memnuniyet sunuyoruz.

Tüm tadilat uygulamalarımız mimar planlaması, gözetimi ve denetimi altında tamamlanmaktadır. Anahtar teslim tadilat uygulamalarımız ile en değerli alan olan yaşam alanlarınızı daha da güzelleştiriyoruz.